Rate this post

Body – kúsok oblečenia, ktorý môžete nosiť so sakom, alebo pod dámskymi šatami. Supluje top či tielko. Jemne elastické kúsky navyše zvýrazňujú driek i boky. Overaly si zase nájdu svoje miesto v šatníku takých žien, ktoré milujú elegantné a chic kúsky na pracovný deň i večer v meste. Tento kúsok nesmie v šatníku chýbať. Zapínanie v rozkroku Vás udrží v teple a bezpečne, hlavne v chladnom počasí a nebude sa vyhŕňať. A čo bonusom navyše? Budete v ňom vyzerať skvele. Dá vyniknúť každej siluete.

Ide o veľmi využiteľné oblečenie. Dajú sa skombinovať s nohavicami, legínami, kraťasami či sukňami. Môže byť s dlhým rukávom, s krátkym rukávom, jednoduché, jednofarebné, farebné alebo čipkované so vzorom.

dámske body

Ako si vyberiete tie správne body?

Správne body by malo byť vyrobené z elestického materiálu, aby malo zoštíhľujúci efekt. Tento typ sa oblieka pod oblečenie. K dispozícii je na trhu aj také, ktoré sa nosí ako vonkajšie oblečenie a pôsobí ako tričko.

Štýlové dámske body
     

Tvarovacie body sa líšia v štýloch, sú bez košíčkov, ale aj bez ramienok a navyše poskytujú push-up efekt pre vaše poprsie, v bikinovom strihu alebo také, ktoré sa tiahnu až na vaše stehná.

Body, ktoré si môžete obliecť navonok ako tielko či blúzku sa stáva stále menej a menej populárnym . Keďže veľkosti neboli označované rovnako ako spodná bielizeň, ženy mali problém vybrať si tú správnu pre seba. No i tak ho môžete nájsť vo väčšine obchodoch so spodným prádlom.

Štýlové dámske body
   

Body ako spodná bielizeň je veľmi obľúbené, je sexi a môže sa nosiť aj ako top. Najčatejšie je čipkovaný, z bavlny a ďalších pohodlných materiálov. Často býva priehľadné, má rôzne strihy. Jeho praktická funkcia nie je príliš dôležitá. Čoraz častejšie sa stáva obľúbeným ako svadobné spodné prádlo, ale radšej sa dopredu uistite, že má zapínanie v rozkroku.

Ak by ste pomocou body chceli svoju postavu vytvarovať alebo by ste chceli len tak očariť, tak tento typ bielizne by rozhodne nesmel chýbať vo vašej skrini.

Mali ste možnosť nosiť body? Zanechajte nám Váš komentár!