Rate this post

Puzdrové šatôčky, luxusný top, to všetko je stávka na istotu, ale skutočné hviezdy večierkov dnes nosia overaly. Dámske overaly – sú praktické, sú sexi a na štíhlej postave vyzerajú perfektne. Ak sa odvážite na kúsok v žiarivej farbe , môžete si byť istá, že si vás vo veľkom dave niekto všimne. Pri odchode stačí na seba hodiť teplý kožúšok a domov odídete ako najväčšia hviezda.

Vždy ste sa báli overalu a nevedeli ste ho ako nosiť? Stačí len overal, jednoduché lodičky na vysokom podpätku a každá z vás bude vyzerať šik. Typ žien “krv a mlieko” by mali samozrejme uprednostniť iný strih ako ostatné. Mal by byť taký, ktorý zvýrazni tie správne partie – napr. dekolt, ale nebude ani príliš voľný.

dámsky overal

Dámske overaly – aká farba je tá naj?

Elegantná farba je práve čierna. Takisto aj sexi, tajomná a zoštíhľuje, to určite nebude krok vedľa, lebo ako sa hovorí: “Čiernou nič nepokazíte”. Čierny overal sa dá ľahko oživiť jednoduchým náhrdelníkom alebo nejakým masívnejším, veď záleží od toho, že kto má aký vkus. Tak či onak, dodá to istý šmrnc a podčiarkne to celý výzor. Môžeme zhodnotiť, že v lete by v ňom mohlo byť horúco, ale ako sami uznáte za vhodné, vždy sa dá zvoliť nejaká alternatíva. Na trhu sú predsa aj materiály, ktoré sú vzdušnejšie. Na koniec už stačí pridať elegantné topánky a bude to krásna bodka na záver a bude z vás bohyňa.

Štýlový dámsky overal
 dámsky overaldámsky overal

Aké druhy overalov sú tie naj?

Dámske overaly – denim overal, elegantný overal, teplákový overal alebo krátky, dlhý, s rukávom, bez rukávu – rôzne typy, rôzne látky rôzne typy, rôzne možnosti výberu. Overaly na každú príležitosť. Stačí si vybrať ten, ktorý bude ideálny pre Vás.

Štýlový dámsky overal

Overaly a spoločenské udalosti

Na akúkoľvek spoločenskú udalosť si môžete obliecť overaly. Stačí, ak si zvolíte satén, čipku alebo metalické prvky. Prípadne sa na nejakú udalosť práve chystáte? Sú to napríklad promócie alebo je to firemný večierok? Tak dlho nepremýšľajte, veď overal je tým správnym kúskom, po ktorom by ste mali siahnuť.

dámsky overal

Načo dlho premýšľať, stačí už vyraziť do obchodu a nájsť ten, ktorý sa Vám najviac hodí a bude stvorený ako pre Vás. Spolu s lesklými elegantnými lodičkami a šikovnou malou elegantnou kabelkou dosiahnete ten top efekt. A aby ste nebola prekvapená, keď bude pršať alebo bude počasie iné ako očakávate, radšej si so sebou vezmite aj sako. Aj to by malo byť poniže pása, dlhšie nie. Mohlo by to pôsobiť neesteticky.