Rate this post

Leto je v plnom prúde a hľadáte tie najlepšie a najkrajšie dámske plavky? Konečne je čas na to najobľúbenejšie oblečenie. Pripravte sa na dni plné leňošenia na slnku a vychutnajte si tak slnečné lúče a pritom vyzerajte sexi. Vyberte si celé plavky, dvojdielne alebo bikiny. Výrazné farby, vzory alebo štýlová klasika? Po ktorých dámskych plavkách sa obzeráte Vy?

Tankiny – sú to tie najpraktickejšie dámske plavky. Na prvý pohľad sa zdá, že tieto plavky sú jednodielne, avšak sú kombináciou horného dielu, vo forme topu a klasickými plavkovými nohavičkami. Schovávajú bruško, ale ak by ste sa chceli opaľovať, dajú sa bez tých najmenších problémov vyhrnúť.

dámske plavky

Dvojdielne plavky – Vrchný a spodný diel plaviek sa dá kombinovať. Môžeme povedať, že dvojdielne plavky sa dostali do popredia a tie jednodielne akosi prevalcovali. Vyberať si môžete so širokej škály modelov. K dispozícii máte na výber jednoduché plavky najrôznejších farieb a tie z vás urobia hviezdu na pláži. Dvojdielne plavky dokonale priľnú postave tak ako každé iné.

Štýlové dámske plavky
dámske plavky  dámske plavky

Jednodielne plavky – tieto plavky sú pohodlné a sexi aj pre plnoštíhlu postavu. Už prestalo platiť, že tieto plavky sa hodia len do bazéna, alebo pre plnoštíhlu postavu. Pristanú každej postave.

Štýlové dámske plavky
 

Bardot bikiny –  Zaujímavosťou je modelujúci strih košíčkov, ktorý vyrysuje hornú líniu pŕs a tým maximálne umocní váš dekolt. majú odnímateľné ramienka.

Trojuholníkové bikiny – Trojuholníkový strih košíčkov a spodného dielu je pre nich charakteristické a takisto má aj zaväzovanie. Iným variantom je zapínanie obvodu na kovový háčik. Prípadne sa takáto verzia počíta aj na spodný diel.

Mikrokiny – najextravagantnejší strih bikín. Jedná sa o mikroverziu klasických trojuholníkových bikín. Zakrývajú len to najnutnejšie.

Plavky pre každú postavu

Keď si správne vyberiete plavky,  môžete tak opticky zmenšiť veľké poprsie alebo naopak zväčšiť menšie poprsie. Takisto sa dajú zvýrazniť boky alebo schovať pupok. Aby Vám dokonale sadli, niekedy sa v obchodoch dajú kombinovať spodný diel a horný diel plaviek. Aj pod letné šaty si môžete zobrať plavky.

dámske plavky

Ak je Váš zadoček väčší alebo silnejšie stehná chcete schovať do plaviek, tak vtedy Vám najviac pomôžu jednodielne plavky. Ak je Váš pás príliš úzky, tak ten dokonale vynikne v bikinách s úzkym pásom. Buďte krásna a vyberte si tie, ktoré sa Vám dokonale hodia.

Aký typ plaviek nosíte Vy? Dajte nám o tom vedieť!