Rate this post

Snom nejednej ženy je plný dekolt. Splňte si ho. Stačí si len obliecť podprsenku, tou správnou voľbou bude push up podprsenka.

Push up podprsenka pozdvihne prsia a vyplní dekolt. Má košíčky, ktoré sú vystužené veľkými vankúšikmi. Vypchávky môžu byť rôzne, či už penové, gélové, silikónové, vyberateľné alebo prišité na pevno. Podľa toho aká je podprsenka, môže opticky zväčšiť prsia až o tri veľkosti – triple push up podprsenka. Ak je to podprsenka, ktorá zväčší prsia o dva veľkosti, tak vtedy sa nazýva double push podprsenka.

Podprsenky Vám vedia vyčarovať pekný výstrih a krásne prsia s dlhotrvajúcim efektom.

Rôzne štýly, od jemnej čipky až po koketné farby. Push up podprsenky nielenže zvýraznia vaše prsia, ale ich aj vytvarujú. Teraz už existuje množstvo spôsobov ako pomôcť vašim prsiam. Dobrú push up podprsenku je občas ťažko nájsť. Pushupky sú vhodné pre veľkosti pŕs A, B a C, no napriek tomu sa zriedkavo vyskytne na trhu aj model D a vyššie.

push-up podprsenka

Ak však hľadáte také podprsenky, ktoré prsia naopak zmenšujú, skúste siahnuť po podprsenkách, ktoré nie sú vystužené. Samozrejme, že sú vhodné aj pod dámske šaty a vy budete vyzerať ako z módneho časopisu.

Štýlová dámska podprsenka
   

Push up podprsenka bez kostíc

Niet divu, že si veľa žien obľúbilo push up podprsenky. V posledných rokoch je známe, že medzi ženami sa stalo najobľúbenejším. Ak naopak patríte k ženám, ktoré majú menšie prsia a ako sa hovorí, príroda Vás neobdarila, tak doma ich máte plný šuplík.

Štýlová dámska podprsenka
  

Vyskúšali ste už push up podprsenku, ktorá nemala kostice? Aj tie majú výhody a výhody. Perfektne a prirodzene sa prispôsobí Vášmu telu, takisto drží tvar pŕs, poskytuje dostatočnú voľnosť pohybu a tiež zaistí zvodný dekolt. A aký je medzi nimi rozdiel? Aký je rozdiel ak máíte na sebe obyčajnú push up podprsenku alebo push up podprsenku bez kostíc? Push up podprsenka bez kostíc má práve miesto kostice spevnenú časť pod prsiami len pomocou vankúšikov.

Vyskúšali ste už niektorý z typov push up podrpsenky? Podeľte sa s nami o to v komentári!